Symboliczne pożegnanie przedszkola

Poranek czerwcowy słonkiem
Przystroił nasze przedszkole.
My dziś ubrani świątecznie
We wspólnym stajemy kole.
Dziś nasze twarze maleńkie
Ogarnia tęsknota i żal.
Tak miło tutaj i pięknie,
Lecz czeka nas inna dal.
I nigdy nie zapomnimy jak dobrze
Było w tym kole.
Chociaż do szkoły idziemy
W sercu zostanie przedszkole.
Żegnajcie wszystkie zabawki,
Już nie czas bawić się z wami.
W szkole idziemy usiąść w ławki,
A swe przedszkole żegnamy.

W środę 24.06.2020r. w Przedszkolu Nr1 odbyło się pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkole. Z uwagi na panującą pandemię uroczystość miała charakter symboliczny. Mali absolwenci odebrali dyplomy i upominki od swoich wychowawców.

Kochane dzieci!
Po kilku latach w przedszkolu idziecie w świat, zdobywać kolejne szczyty! Bądźcie dobrymi ludźmi, a inni będą dobrzy dla Was! Pamiętajcie, że na wszystko trzeba w życiu zapracować, ale wytrwałość zawsze się opłaca!
Ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Dziękujemy serdecznie rodzicom i opiekunom naszych przedszkolaków za całoroczną współpracę, życzliwość oraz za aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.
Szczególnie wyrazy uznania wyrażamy za zaangażowanie i wkład pracy włożony w edukację zdalną.
Życzymy dzieciom i rodzicom udanego wypoczynku, zdrowych, słonecznych i udanych wakacji.

Dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy
Przedszkola Nr1 w Wieruszowie