Miś Zbyś w "Motylkach" i "Słoneczkach"

W dniu 27 listopada 2018r. grupę Motylki i Słoneczka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym Nr1 w Wieruszowie odwiedził znany dzieciom Miś Zbyś, którego przyniosła Pani Ela. Tradycyjnie już z okazji Dnia Pluszowego Misia, Pani Elżbieta z oddziału Pedagogicznego Biblioteki, przygotowała dla dzieci wspaniałe zabawy.
Dzieci wymieniały nazwy znanych misiów, rozpoznając ich po wyglądzie, przypomniały historię Pluszowego Misia. Wskazywały różnice w wyglądzie pluszowych maskotek z prawdziwym, leśnym niedźwiedziem. Poprzez zabawową formę pracy obmyślały sposoby zdobywania miodu, który pszczoły zgromadziły w różnych miejscach.
Dzieci nazywały i prezentowały swoje ulubione maskotki, przyniesione w tym dniu do przedszkola.
Dziękujemy Pani Eli za przybycie i ubogacenie zajęć swoimi pomysłami.
Relacja 2018-12-01, 20:25 | autor: Edyta Winkowska