Rozstania nadszedł czas... Zakończenie roku starszaków

20 czerwca br. na sali widowiskowej Wieruszowskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste pożegnanie grup starszaków Misiów i Biedronek.
Ten moment pozwala nam się zatrzymać nad upływającym czasem - dopiero tacy mali, a już idą do szkoły...
Oprócz pięknie wyśpiewanych piosenek i wypowiedzianych wierszy padły słowa podziękowania.
Jeszcze raz proszę przyjąć słowa podziękowania płynące od nas wychowawców, za współprace przez te wszystkie lata, wsparcie w wychowywaniu Państwa dzieci, pomoc materialną i każdą inną, w której chętnie Państwo uczestniczyli składają wychowawcy grup Biedronek i Misiów.
Życzymy dzieciom sukcesów w szkole i wszelkiej pomyślności na drodze obowiązków szkolnych.
W związku z nadchodzącymi wakacjami życzymy wszystkim dzieciom słońca, udanego i bezpiecznego odpoczynku oraz zbierania sił na nowy rok tym razem w szkole.
Relacja 2018-06-25, 05:38 | autor: Agnieszka Glac