I miejsce dla "Misiów" w konkursie EKO-PRZEDSZKOLAK

Wszystkie grupy przedszkolne z PPS nr 1 w Wieruszowie brały udział w konkursie zorganizowanym przez LO im. Mikołaja Kopernika. Komisja konkursowa miała nie lada problem w wyłonieniu najlepszych prac, ponieważ wszystkie grupy przygotowały postać Eko-przedszkolaka wykazując się oryginalnością i pomysłowością. Laureaci konkursu czyli "Misie" zostali zaproszeni do sąsiadującej placówki po osobisty odbiór nagród. Odbyło się to bardzo uroczyście na apelu szkolnym, gdzie dzieci zaśpiewały piosenkę o zimie, po czym każde otrzymało drobny upominek, a na ręce wychowawczyni został złożony dyplom i nagroda grupowa w postaci klocków. Pozostałe grupy swoje nagrody indywidualne i grupowe otrzymały w przedszkolu. Trzeba przyznać, że organizacja konkursu była na najwyższym poziomie. Jest nam bardzo miło, że wszystkie dzieci zostały docenione. Dziękujemy organizatorom konkursu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Pliki do pobrania:
Relacja 2018-02-25, 22:17 | autor: Kamila Gaj