Dzień Babci i Dziadka w Misiach

Dzieci z Przedszkola Nr 1 w Wieruszowie z grupy "Misie" zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na występy artystyczne przygotowane specjalnie dla nich. Uroczystość odbyła się w piątek 19.01.2018r. Przybyła na nią duża liczba seniorów za co jesteśmy ogromnie wdzięczni, że znaleźli oni czas i siły aby dotrzeć w ten zimowy dzień do przedszkola. Przybyłych gości przywitał Dyrektor Krzysztof Bezen, który sercem jest zawsze z nami. Złożył on życzenia Babciom i Dziadkom i zaprosił do obejrzenia części artystycznej, która składała się z Jasełek i montażu słowno muzycznego poświęconego Babciom i Dziadkom. Goście nie szczędzili braw swoim wnuczętom, a w nagrodę za piękne występy otrzymali "worki" słodyczy, które będziemy zjadać w przedszkolu w najbliższym tygodniu. Wnuczęta zaś obdarowały swoje Babcie i Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami w postaci rękawicy kuchennej i złotego medalu.
Brawa dla wnuków!
Brawa dla Babć i Dziadków!
Relacja 2018-01-21, 20:36 | autor: Kamila Gaj