Bal karnawałowy w Jedyneczce

Jak co roku tradycyjnie o tej porze w Publicznym Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Wieruszowie pojawiły się dziecięce księżniczki, wojownicy, bohaterowie bajek, przedstawiciele różnych zawodów i inne przebrane osóbki, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. To nasi przedszkolacy 18 stycznia 2018 r. bawili się w przebraniach na balu karnawałowym. Przebrani byli również pracownicy przedszkola. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy z wodzirejem. Korowody, kółeczka, ,,pociągi”, tańce w parach i grupach… Dużo muzyki, atrakcji, niespodzianek… I radosne dziecięce twarzyczki, które chętnie brały udział w balu.

Dziękujemy za miłą zabawę. Popatrzcie na zdjęciach jak się bawiliśmy! Kolejny bal już za rok! Zdjęcia można również zobaczyć na naszym przedszkolnym facebooku.

Zdjęcia: Daria Burzała
Relacja 2018-01-20, 04:15 | autor: Urszula Kołodziejczyk