Jasełka w Biedronkach

10 stycznia 2018 roku dzieci z grupy Biedronek miały swój wielki dzień. Przedszkolaki wcieliły się w rolę Świętej Rodziny, aniołków, pastuszków, dzieci niosących dary oraz dostojnych króli.
W poranku Biedroneczki wystąpiły dla wszystkich dzieci z przedszkola, po południu na widowni zasiedli rodzice.
Dzieci pięknie odegrały swoje role, zaśpiewały kolędy i pastorałki a na zakończenie wykonały utwór przy własnym udziale gry na instrumentach.
Bardzo dziękujemy za przybycie wszystkim dzieciom i rodzicom. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które pomogły przy organizacji przedstawienia, Pani Eli Sudomirskiej i jej przedszkolnemu chórkowi za urozmaicenie występu swoim wokalem, wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych strojów, za ciepłe słowa oraz słodki poczęstunek Panu Piotrowi oraz mamom, które pomogły w dekoracjach.

Relacja 2018-01-10, 22:33 | autor: Agnieszka Glac