"Już pożegnania nadszedł czas...", czyli jak "Starszaki" przedszkole swoje żegnały

22 czerwca 2017 r., o godz. 13.00, w klasie "Żabek" zebrali się: dyrekcja przedszkola, nauczyciele i opiekunowie, 6- latki z obu grup ("Żabki" i "Pszczółki") oraz ich młodsi koledzy, a także rodzice najstarszych przedszkolaków.
Po krótkim pożegnaniu przez pana dyrektora- K. Bezena, "Starszaków" żegnali koledzy z 5- latków, a następnie główni bohaterowie tego dnia żegnali się ze swoim przedszkolem tańcem, wierszem i piosenką. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.
Następnie do głosu doszli rodzice i dzieci z grupy "Żabki" żegnający wszystkich pracowników przedszkola, a przede wszystkim wychowawców i opiekunów z Ich grupy.
"POŻEGNANIE NASZEJ PANI"
DZISIAJ POŻEGNAĆ SIĘ PRZYSZEDŁ CZAS
DO SZKOŁY IDĘ, MAM PRZECIEŻ 7 LAT
ODTĄD JUŻ ŁAWKA, TORNISTER, DZWONEK
BĘDZIE WYZNACZAŁ MI DALSZĄ DROGĘ
DZISIAJ ŻEGNAMY SIĘ Z NASZĄ PANIĄ
BARDZO BĘDZIEMY TĘSKNIĆ ZA NIĄ
PANI NAM DRUGĄ MAMĄ TU BYŁA
CO DZIEŃ SIĘ Z NAMI UCZYŁA, BAWIŁA
PANI NAM CAŁY ŚWIAT POKAZAŁA
WSZYSTKO, CO DOBRE PANI NAM DAŁA
I NAUCZYŁA RZECZY POTRZEBNYCH
TEGO JESTEŚMY WSZYSCY PEWNI
WIĘC BARDZO PANI DZIĘKUJEMY
SPRAWOWAĆ SIĘ DOBRZE OBIECUJEMY
BY PANI TRUD NIE POSZEDŁ W POLE
BĘDZIEMY PILNIE UCZYĆ SIĘ W SZKOLE!
DRODZY KOLEDZY, KOCHANE PANIE
DZISIAJ OSTATNI JUŻ RAZ!

Były kwiaty od każdego dziecka, laurki, słodkie upominki, uściski i podziękowania, a następnie udział we wspólnym poczęstunku, ze wspaniałym "żabkowym" tortem, wykonanym przez jedną z mam.
Takiego pożegnania już dawno w naszym przedszkolu nie było i tak zorganizowanej grupy rodziców. Mamy nadzieję, że Przedszkole nr 1 będzie miłym wspomnieniem dla Was i Waszych pociech, a dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole.
Relacja 2017-06-25, 19:51 | autor: Danuta Zgadzaj