Ostatnia wycieczka "Żabek" i "Pszczółek"

21 czerwca "starszaki" z Publicznego Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieruszowie, wzięły udział w autokarowej wycieczce do ZOO SAFARI BORYSEW.
Dzieci miały możliwość bliższego poznania wyglądu i życia zwierząt egzotycznych. Wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pod hasłem "Mały hodowca", czyli jak opiekować się zwierzętami egzotycznymi. 6- latki odwiedziły również MINI ZOO, a każde dziecko odbyło przejażdżkę na kucyku. Natomiast w Figlarni n"Żabki" i "Pszczółki" skorzystały z warunków do spontanicznej aktywności fizycznej.
Nie zabrakło pysznego obiadu, odpoczynku połączonego ze spożywaniem prowiantu zabranego z przedszkola oraz słodyczy, napojów i lodów. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili do Wieruszowa najedzeni i pełni wrażeń.
Relacja 2017-06-21, 21:17 | autor: Danuta Zgadzaj